Här finns vi som jobbar på MicroData!

På MicroData har vi kreativitet och gemenskap som fokus och jobbar gärna tillsammans. Genom nära samarbete med både medarbetare och kunder har vi ett omväxlande arbete där vi tillsammans har möjlighet att utvecklas samtidigt som vi har kul på jobbet.

Alfred Nordkvist
Kundansvarig säljare Stockholm
alfred.nordkvist@microdata.nu
076-7747392

Anders Nordkvist
VD
anders.nordkvist@microdata.nu

 

Christian Nilsson
IT-chef
christian.nilsson@microdata.nu

 

Hilde Groenewegen
Marknadsassistent
hilde.groenewegen@microdata.nu

Johan Karbing
Systemutvecklare
johan.karbing@microdata.nu

Jonas Löfkvist
Systemutvecklare
jonas.lofkvist@microdata.nu

Jonas Wågenberg
Kundansvarig säljare Örebro
jonas.wagenberg@microdata.nu
070-7500155

Karl Holmberg
Systemutvecklare
karl.holmberg@microdata.nu

Karolina Donnerot
Marknadschef
karolina.donnerot@microdata.nu

Klas Bjurström
Systemutvecklare
klas.bjurstrom@microdata.nu

Mariana Sellberg
Projektledare
mariana.sellberg@microdata.nu

Niclas Andersson
IT-tekniker
niclas.andersson@microdata.nu

Patrik Pettersson
Marknadsundersökare
patrik.pettersson@microdata.nu

Pontus Tillqvist
Systemutvecklare
pontus.tillqvist@microdata.nu

Robert Mossberg
Systemutvecklare
robert.mossberg@microdata.nu

Stina Nyman
Användbarhetsdesigner och marknadsförare
stina.nyman@microdata.nu

Tomas Eriksson
Systemförvaltare
tomas.eriksson@microdata.nu

Thomas Stoll
IT-arkitekt
thomas.stoll@microdata.nu

William Ohlin
Systemutvecklare
william.ohlin@microdata.nu

Åsa Lennartsson
Administratör
asa.lennartsson@microdata.nu