Här finns vi som jobbar på MicroData!

På MicroData har vi kreativitet och gemenskap som fokus och jobbar gärna tillsammans. Genom nära samarbete med både medarbetare och kunder har vi ett omväxlande arbete där vi tillsammans har möjlighet att utvecklas samtidigt som vi har kul på jobbet.



Alfred Nordkvist
Kundansvarig säljare
alfred.nordkvist@microdata.nu
076-7747392
Stockholm


Anders Nordkvist
VD
anders.nordkvist@microdata.nu  


Christian Nilsson
IT-chef
christian.nilsson@microdata.nu  


Johan Karbing
Systemutvecklare
johan.karbing@microdata.nu


Jonas Löfkvist
Systemutvecklare
jonas.lofkvist@microdata.nu  


Jonas Wågenberg
Kundansvarig säljare
jonas.wagenberg@microdata.nu
070-7500155
Örebro


Karl Holmberg
Systemutvecklare
karl.holmberg@microdata.nu  


Karolina Donnerot
Marknadschef
karolina.donnerot@microdata.nu


Klas Bjurström
Systemutvecklare
klas.bjurstrom@microdata.nu


Niclas Andersson
IT-tekniker
niclas.andersson@microdata.nu


Pontus Tillqvist
Systemutvecklare
pontus.tillqvist@microdata.nu  


Robert Mossberg
Systemutvecklare
robert.mossberg@microdata.nu  


Stina Nyman
Användbarhetsdesigner
och Marknadsförare
stina.nyman@microdata.nu


Tomas Eriksson
Systemförvaltare
tomas.eriksson@microdata.nu


Thomas Stoll
IT-arkitekt
thomas.stoll@microdata.nu


William Ohlin
Systemutvecklare
william.ohlin@microdata.nu


Åsa Lennartsson
Administratör
asa.lennartsson@microdata.nu